חיפוש

ויזה לארה"ב – אפשרויות חדשות בעבור ישראלים

ישראלים רבים זכאים להוצאה של אזרחות פורטוגלית ומשום כך הם יכולים להיכנס לארה"ב ללא צורך בהוצאה של ויזה לארצות הברית.

הוצאת אזרחות אירופאית

הוצאת אזרחות אירופאית נחשבה עד לפני מספר שנים לחלום בעבור ישראלים, אולם רבים אינם יודעים כי כיום ניתן להוציא אזרחות אירופאית, וספציפית פורטוגלית, באופן מהיר ביותר. בשנת 2015 החליטה ממשלת פורטוגל לבצע תיקון לעוול היסטורי ולאפשר ליהודים אשר הם צאצאים של אנוסי ספרד ופורטוגל להתחיל בתהליך ולקבל אזרחות פורטוגלית, על בסיס הוכחת קשר כי אכן מדובר בצאצאים. ע"פ המומחים של חברת איזי נשיונליטי, החברה המובילה כיום בתחום כי מדובר באלפי ישראלים אשר אינם מודעים לעובדה. למעשה, באמצעות בדיקת זכאות פשוטה אשר כוללת בחינה של שמות המשפחה אשר רשומים בממשלת פורטוגל ניתן להתחיל בתהליך ולקבל תוך זמן קצר אזרחות פורטוגלית, ובכך להימנע גם מהוצאה של ויזה לארצות הברית.

שטרות מזומנים

שורה של יתרונות בקבלה של אזרחות פורטוגלית

אזרחות פורטוגלית מאפשרת לישראלים לקבל שורה ארוכה של יתרונות, אשר היו בעבר חסומים. למעשה, אזרחות פורטוגלית מאפשרת לבטל את הצורך בהוצאה של ויזה לארה"ב, כמו גם מאפשרת ללמוד במוסדות להשכלה גבוהה בחינם או בהוזלה משמעותית, כמו גם לחיות במדינה איכותית אשר מאפשרת לחיות חיים רגועים ושלווים, כל זאת לאור העובדה כי ממשלת פורטוגל היא ממשלה יציבה אשר ביחס למדינות אחרות באירופה, לא סובלת ממצב בטחוני מטריד כמו גם מאפשרת לאזרחים לקבל שורה של הקלות בתחומים משמעותיים כדוגמת חופשות לידה, מענקים ממקומות עבודה ומשכורות אשר יכולות להגיע גם לאלפי יורו מדי חודש. לכן, האפשרות של הוצאה של אזרחות פורטוגלית מאפשרת לישראלים רבים להתחיל דף חדש ולבסס את עתידם כמו גם את עתיד משפחתם, באופן קל ומהיר באופן יחסי.

בדקו עוד היום את זכאותכם להוצאה של אזרחות פורטוגלית

כאמור, אזרחות פורטוגלית הפכה בשנים האחרונות לדרך הטובה ביותר בה ישראלים יכולים להימנע מהצורך בהוצאה של ויזה, כל זאת בזכות חברת איזי נשיונליטי אשר נחשבת מזה שנים רבות לחברה המובילה בתחום. באמצעות צוות המומחים של החברה תוכלו לקבל מעטפת אישית לכל אורך הדרך אשר כוללת ליווי של נוטריון פורטוגלי אשר יתרגם את כלל המסמכים הרלוונטיים, ייצג אתכם אל מול הרשויות כמו גם יעניק לכם שקט נפשי כי תוך זמן קצר מאוד תוכלו להחזיק באזרחות פורטוגלית, כמו גם בני המשפחה שלכם. על כן, אם גם אתם רוצים להצטרף למאות הישראלים אשר נכנסים כעת לארה"ב באופן חופשי, היכנס לאתר הרשמי של החברה בכתובת https://www.easynationality.com, השאירו פרטים ונציג מטעם החברה ישוב אליכם בהקדם האפשרי לצורך בדיקת זכאותכם כמו גם מתן אינפורמציה מהותית אשר תעזור לכם להבין באופן טוב יותר את התהליך של קבלת אזרחות.

אולי תאהבו גם את

הלבנת הון
מהם העונשים על הלבנת הון

הלבנת הון היא פעילות פלילית נרחבת ומזיקה המהווה איום רציני על המערכות הפיננסיות העולמיות. כאשר ההכנסות הבלתי חוקיות זורמות ללא הפוגה דרך רשתות ועסקאות מורכבות,

קראו עוד »
מס הכנסה
מה זה מקדמות מס הכנסה?

חלק שגרתי מהפעילות העיסקית שלנו כרוך גם בהתנהלות מול מס הכנסה, המעוניין לקבל את החלק המגיע לו באופן שוטף ולא להמתין עד לסוף השנה. תשלומים

קראו עוד »