חיפוש

רעיונות כיצד להאיר חלק קטן בדירה לטובת אור קטן לחיית המחמד בלילה

בין אם יש לכם סן ברנרד ענק ועצל, קוקר ספנייל אנרגטי ושובב או חתול מתפנק וגרגרן, כולנו רוצים לדאוג שלחיית המחמד שלנו תהיה סביבה נעימה ורגועה

שתגרום לו או לה להרגיש בטוח ושליו.

המדריך הבא יסביר לכם מדוע כדאי לדאוג לתאורה קטנה בדירה לטובת חיית המחמד שלכם ויסייע לכם לבחור את גוף התאורה האולטימטיבי.

 

מדוע כדאי לדאוג לתאורה לילית לחיית המחמד שלכם

רבים מכם בוודאי תוהים מדוע בכלל יש צורך לדאוג לתאורה לילית לחיית המחמד שלכם. אז האמת היא שאחרי עשרות אלפי שנים של חיים לצד האדם, חיות המחמד של ימינו הפכו להיות הרבה יותר דומות לילדים קטנים מאשר לזאבים אימתניים או נמרים חסרי מורא.

כפי שיוכלו להעיד בעלי כלבים וחתולים רבים, חיות מחמד רבות נוטות להיבהל מרעשים עזים, רוחות פתאומיות ושינויים בסביבתם. אם חיית המחמד שלכם לא ישנה איתכם במיטה או בחדר, חשוב לדאוג ליצור לה סביבת שינה מתאימה.

 

כיצד לדאוג לתאורה לילית לחיית המחמד שלכם

בעת בחירת תאורה לילית לחיית המחמד שלכם יש לתת את הדעת לשני אספקטים:

  1. בחרו עוצמת תאורה מתאימה – לא רבים יודעים, אך בנוסף לשינה הגוף שלנו גם זקוק לזמן בחושך על מנת לתפקד כראוי ולקבל מנוחה מספקת. על בסיס עובדה זאת, מומחים רבים מזהירים מפני הסכנות שבתאורת יתר ותופעות הלוואי השליליות של זיהום אור. מסיבה זאת הימנעו מתאורה חזקה מידי ושקלו להתקין גוף תאורה שמחובר לשעון שבת או חיישן תנועה.
  2. בחרו גוף תאורה רב שימושי- כדאי לבחור גוף תאורה שיענה על מספר צרכים במקביל. גוף תאורה כזה יהיה:
  • דקורטיבי – לא חשוב אם אתם גרים בבית מודרני המעוצב בסגנון מינימליסטי, או בית מסוגנן מעוטר ומלא רהיטי וינטג' ייחודיים ויקרי ערך חשוב לבחור גוף תאורה דקורטיבי אשר ישתלב היטב בעיצוב הקיים בחלל הבית שלכם בכלל ובאזור השינה של חיית המחמד שלכם בפרט.
  • יצור אווירה נעימה – בין אם אתם חתול, כלבלב או בכלל בעלי הבית, אין כמו להירדם תחת אור רך מרצד ומרגיע. לכן בחרו מקור תאורה שניתן לעמעם או נמצא מתחת לאהיל מכוסה בבד שקוף למחצה ויצרו אווירה חמימה ומרגיעה אשר יסיעו לחיית המחמד שלכם להירדם במהירות שיא.

בטיחות – גם אם הכלב או החתול שלכם הינם יצורים רגועים במיוחד אשר מתנהגים למופת בכל רגע נתון, ועל אחת כמה וכמה אם מדובר בפצצות אנרגיה משוגעות אשר מנתרות בשמחה על כל דבר שנקרה בדרכם, הקפידו להציב את גוף התאורה המדובר במקום גבוה ולהימנע מהשארת כבלי חשופים של חשמל. מנורת קיר לצורך כך, מהווה פתרון אידיאלי ובטיחותי ביותר.

עתה שיש בידיכם את כל המידע הרלבנטי וקצת אקסטרה, צאו ובחרו גוף תאורה שיצור לחיית המחמד שלכם את הסביבה הלילית המושלמת ללילה טוב במיוחד.

 

מנורה

אולי תאהבו גם את