מי אני?

עולם הניתוחים הפלסטיים הוא עולם גדול, מגוון ומלא אפשרויות לכולם. זה עולם שבדרך כלל נכנסים אליו בצורה אחת ויוצאים אחרת – בייחוד אם עושים ניתוח.

אז אתחיל בלהציג את עצמי,  שמי רונה ואני סיימתי את הסטאז' שלי ברפואה והתחלתי התמחות בכירוגיה ומטרתי הסופית הינה באף, אוזן, גרון.  אז בטח אתם תוהים מה הקשר שלי לפלסטיקה. אז כמו שאתם מבינים רופאי אף, אוזן, גרון מנתחים הרבה פעמים את אזור הפרצוף שבעולמנו הוא הכרטיס ביקור הראשוני אל מול כולם, לכן אני מרגישה קרובה לתחום הפלסטיקה הרחב שבחלקו כולל גם  אף, אוזן, גרון.

איך הגיח לעולם הבלוג שלי

אני לא יודעת אם אתם מכירים את זה אבל כאשר יש לכם הכשרה במשהו וזה ללא משנה אם זה עריכת דין, חשבונאות או רפואה תמיד יהיו את האנשים שמעוניינים בדעה שלך גם מחוץ לשעות העבודה ולרוב זה המשפחה. ראיתי שפונים אליי הרבה, גם בנושאי רפואה כללית וגם בנושאי פלסטיקה ואמרתי לעצמי שאני חייבת בלוג ובו שלל עצות והמלצות.

עם קצת עזרה מחבריי הטכנולוגיים פתחתי את הבלוג שלי – בלוג ניתוחים פלסטיים בישראל. בבלוג החלטתי לשים דברים מהידע שצברתי במהלך הסטאז' וגם דברים בסיסים על ניתוחים פלסטיים שאנשים עדיין לא באמת מכירים. הבלוג שלי עזר לפחות לכמה מחברי לקבל החלטות לגבי ניתוחים פלסטיים כאלו ואחרים – עזר להם לקבל את כל המידע כדי שיוכלו לקבל החלטה שקולה בנושא הניתוח.

אני מקווה שהבלוג שלי יוכל לעזור גם לכם,

לכל פנייה אני פה.

נדבר,

רונה.