חיפוש

מה זה עש?

שמתם לב לאחרונה שהבגדים שלכם מלאים בחורים קטנים? אתם הולכים, משקיעים וקונים בגדים יפים אך בסופו של דבר משהו בארון הורס אותם? נעים

להכיר: ייתכן שיש לכם עש בבית וספציפית יותר בארון, כך שכדאי יהיה לעשות משהו בנידון.

 

מי אתה, עש?

לכאורה, עש זו חיה קטנה שאנחנו בקושי רואי ואינה מזיקה. עם זאת, בפועל אנחנו רואים שזה ממש לא כך. העש הוא סוג של קרוב משפחה של הפרפר, כי יש לו כנפיים וגוף, הוא מסוגל לעוף והוא פעיל בעיקר בלילה. אנחנו רואים שמבחינת הגודל, כאשר מדברים על עש מדברים על חיה שיכולה להיות, מצד אחד, בגודל של 4 מ"מ, אך מצד שני יש גם זנים מסוימים של עש שיכולים להגיע ל 30 ס"מ. הכנפיים של העש, כמו גם הגוף והרגליים, מכובדים קשקשים, והעש יכול להיות ניזון ממזונות שונים. למשל, יש סוגים מסוימים של עש שניזונים בעיקר מצמחים והם עלולים להסב נזק משמעותי ביותר לא רק לצמחי נוי אלא גם לחקלאות. לעומתם, יש גם סוג נפוץ ביותר של עש, וזה כנראה הסוג שיש לכם בבית, שלמעשה ניזון מצמר, פרווה, נוצות ומשי.

 

מה עושים נגד עש?

האמת היא שלגלות שעש אוכל והורס לכם את הבדים זה מאוד לא נעים. לכן ברור מדוע תרצו לעשות משהו בנידון, רק נשאלת השאלה: מה כדאי לעשות? האם באמת תרצו ללכת ולקנות חומרי הדברה שונים? או שאולי עדיף יהיה להזמין שירותי הדברת עש מחברה מקצועית ומסודרת? הניסיון שלנו מוכיח בצורה חד משמעית שאם אתם באמת רוצים להעלים את העש, הרי שאין כמו מדבירים מקצועיים. ממש כפי שקורה לגבי הדברה של חיות אחרות, גם במקרה הזה אנחנו רואים שאין כמו להפקיד את המשימה בידי הטובים ביותר בתחום. זה אומר שהמדבירים המקצועיים יידעו על איזה סוג של עש מדובר ובהתאם לכך הם יוכלו להדביר בצורה נכונה. לכן, אם אתם יכולים להשאיר את המשימה הזאת למי שמחזיק בידע, ניסיון וחומרי הדברה מתאימים, איפה כאן הדילמה?

 

חומרי הדברה ירוקה

מה שכן חשוב לדעת על הדברה, וזה נכון בין אם מדובר על הדברת עש ובין אם מדובר על כל הדברה אחרת, זה שיש מגוון רחב של חומרי הדברה שביניהם ניתן יהיה לבחור. לכן, כאשר אתם חושבים להזמין מדביר, רצוי מאוד לברר תחילה האם הוא באמת עושה שימוש בחומרי הדברה ירוקים או לא. כדאי לדעת שהיום חומרי ההדברה הירוקים מאוד טובים, איכותיים ויעילים, כך שאין שום סיבה להשתמש בחומרים שעלולים להזיק לסביבה ולבני האדם. זה לא במקרה שבשנים האחרונות כולנו עושים שימוש בעוד ועוד חומרי הדברה אקולוגיים, בין אם זה נגד עש ובין אם זה נגד כל דבר אחר, אז למה אתם מחכים?

 

איש שרות

אולי תאהבו גם את