חיפוש

כל המידע על אומנות חושים

רבים מאיתנו צופים באומנות חושים בטלוויזיה או במופע חי שגורם לנו להיות מסוקרנים, משתאים ומלאי הערכה, אך לא מבינים איך זה עובד באמת. המאמר יעסוק באומנות חושים וכל המשתמע מכך.

 

מה זו אומנות חושים?

מופע אומנות חושים גורם לנו לתהות מה זו אומנות חושים וכיצד היא מתרחשת. בדומה לסוגי אומנות אחרים מדובר על טכניקה בלי נוסחה מדויקת. כלומר, כשם שצייר מצייר מה שעל ליבו בטכניקה ספציפית והמון רגש, כך גם אומנות החושים.

ביחד עם זאת, אם משווים קוסמות לאומנות חושים מדובר על שני דברים שונים. בעוד שהקוסם פועל על פי נוסחה קבועה, אמן החושים מתבסס על אינטואיציות ורגשות. כמו כן, אמן חושים מרתק את הקהל שלו בטכניקות של קריאת משבות, הזזת חפצים, יכולת לגרום לאנשים לשכוח את שמם לרגע, לגרום להם לפעול באמצעות חדירה למחשבות שלהם ולחזות את העתיד.

 

מהי טלפתיה חושית?

הטכניקה הנפוצה ביותר של אמן החושים היא טלפתיה. כלומר, חדירה במודע או לא במודע למחשבות של האדם. לטכניקה זו ישנם מספר סוגים בהם משתמש אמן החושים. הראשון הוא טלקנזיס – השפעה על אובייקט דרך כוח המחשבה. השני הוא סוגסטיות – השפעה על אדם שתגרום לו לשנות עמדה, אמונה, רגש או מחשבה.

הסוג השלישי הוא היפנוזה שיכולה לגרום לא רק לשינוי הרגש או התחושה, אלא אף לשינוי פיזי דרך התודעה. באומנות החושים ניתן על ידי היפנוזה לקרוא את שפת הגוף של האדם ולהבין משמעויות נסתרות.

 

אלו כישורים צריך אמן החושים?

אמן חושים צריך להיות בעל כישורים טבעיים. אומנם הוא לומד טכניקות שונות, אך יש לו כישרון טבעי ליכולות שאין לקוסם. האינטואיציות של מחודדות יותר, הוא יכול לחוש מצב או רגש של אנשים, לנחש מה הם חושבים, לגרום לחפצים לשנות את צורתם או לזוז וכד'.

אלו תכונות מולדות שמתאמנים עליהן ולכן הן ייחודיות לאמן הספציפי. למרות זאת, ישנם הטוענים שניתן ללמוד להיות אמן חושים אם מתמידים בקריאת ספרים על אומנות חושים, למידה של השפה האנגלית, למידה של שיטות ואפקטים כמו טלפתיה או ראיית הנסתר ואימון מסיבי.

 

אירועים להם נזמין אומן חושים

כאמור, מדי פעם ניתן לצפות באומנות חושים בטלוויזיה, ברשתות החברתיות, ביוטיוב או בזום, אך אין דומה למופע חי שנמצאים בו בפועל ויכולים להשתתף במופע באופן פעיל. לפיכך, ההזמנות למופעים מסוג זה מתאימים לאירועים פרטיים כמו גיבוש העובדים, אירועי חברה, וועדי עובדים, ימי הולדת, מסיבת רווקות או רווקים, ימי נישואין ועוד.

בהזמנת מופעים כאלו מעניקים לקהל משהו מיוחד, לא שגרתי ומרתק שייקח אותם לעולם האשליות למשך שעה או יותר. בנוסף, היתרון במופעים כאלו הוא שניתן להתאים אותם להרכב ולגודל הקהל, לאופי האירוע, לבקשות ספציפיות ולמקום האירוע. למידע נוסף הקליקו על הקישור https://www.mxgems.com.

 

אמן חושים

אולי תאהבו גם את

קומיקאי
מדוע דווקא קוסם לילדים?

ילדים הם בני אנוש קטנים ותמימים, המוח שלהם עדין מתפתח ותפיסת המציאות שלהם שונה מאוד משלנו המבוגרים. לפיכך, רמת הסקרנות שלהם עצומה ויש להם צורך

קראו עוד »
כדור קסם ביד קוסם
האם קוסם לבת מצווה מתאים?

עולם מופעי הקסמים הנו עולם מגוון וכולל בתוכו שני ז'אנרים מרכזיים של קוסמים – קוסמי אילוזיות וקוסמי טלפתיה. אציין כבר בפתיח ששני סוגי הקוסמים יכולים

קראו עוד »
ידיים וכדור אש
אמן חושים לילדים

מתי בפעם האחרונה שאלתם את עצמכם – איך הוא עושה את זה? ובכן, כעת יש לכם את ההזדמנות – רון גליקסמן, אמן טלפתיה מוביל בישראל

קראו עוד »