חיפוש

המדריך המלא לזוגיות בריאה ומלאת תשוקה

אין ספק שזוגיות היא דבר שצריך לתחזק ולעבוד עליו, כמעט מידי יום. אבל מה מבדיל בין זוגות שמחזיקים יחד עשרות שנים לבין זוגות שבוחרים להיפרד? הסיבה לכך היא לא האהבה שהצדדים חשים, אלא ביכולת וההרגלים האישיים שהתפתחו לאורך היחסים וביכולת של בני הזוג להכיל אותם. הנה 3 דברים לעשות כדי לשמור על הגחלת הזוגית:

את הסודות הבאים לזוגיות בריאה ומלאת תשוקה ליקטנו מתוך מסקנות שבדיעבד, כלומר מתוך משברים או חיכוכים זוגיים שגרמו לפרידה ושדרכם אפשר להגיע למסקנה בנוגע לתבנית הטובה ביותר לשמירה על הזוגיות. כל אחד מהסודות הללו מתחיל עם ההבנה שהחיים הזוגיים מצריכים חברות תומכת ואמיצה ביום ותשוקה רומנטית בלילה.

 

אל תשכחו את מי שמסביב

זוגות חדשים בעיקר, נוטים להתבודד זה עם זו ולנתק קשר עם אנשים קרובים. הדבר מתחיל להפוך לבעיה כאשר הקשר מצוין, אבל כעת אנחנו תולים בו חלק גדול מאוד מהאושר והחוויות שלנו. בנקודה מסוימת כאשר הקשר עצמו חווה אתגרים או משברים באופן טבעי לחלוטין, נחפש את הדרך החוצה למכרים ובני המשפחה שבעבר הקיפו אותנו וכעת אין להתפלא שחלק גדול מהתמיכה שלהם לא יתקיים כפי שציפינו.

כדי להבטיח שזה לא יקרה, כזוג מומלץ שתעניקו זמן ביחד ולחוד לאנשים נוספים וחשובים בחייכם. אפשר לתאם בילוי משותף עם זוגות חברים, ארוחות ערב משפחתיות וביקורים אישיים אצל החברים הטובים שלכם. כך בעתות משבר, יהיה לכם מעגל עוטף ותומך שמאפשר להתגבר על הקשיים הרגעיים מבלי לפצוע את מערכת היחסים.

 

ללמוד להרפות, לוותר ולשחרר

את הכלל הזה קל להעביר אבל קשה מאוד ליישם. למעשה, ייתכן שזה המכשול המרכזי שעומד בפני זוגות בדרך אל האושר המושלם, משום שחלק גדול ממנו דורש ויתור על האגו. זוגות שמבינים כי כל צד מגיע למערכת היחסים עם מורכבות, גישות והלך רוח אחר, מסוגלים להכיל אחד את השנייה גם מבלי לפתח מסכת האשמות או ביקורת כלפי דברים קטנים וזניחים.

האם אתם זוכרים על מה בדיוק התווכחתם בשנה שעברה או לפני שעה? ככל שתרפו, תלמדו לוותר ותנדפו מהקשר מצבים שקשורים לגישה או תפיסה שונה בסיטואציות נקודתיות, כך תטיבו מאוד עם מערכת היחסים לאורך זמן.

 

סקס זו לא מילה גסה

חלק עצום מהזוגיות מבוסס על התשוקה והרומנטיקה במיטה. כאן אין מנוס מהרבה מאוד תקשורת, סבלנות, ניסוי, טעיה והבנת הצרכים של בני הזוג שלכם. כמו בזוגיות כלפי חוץ, כך גם ביניכם בדיסקרטיות – צריך לגוון, לחדש, להמציא ולעניין מפעם לפעם.

זה לא אומר שאין מקום לשמר את הביצועים המושלמים שלו או להפסיק לעשות את הדבר הזה שהיא אוהבת, אבל בהחלט אפשר להמשיך להתנסות יחד ולחקור את האזורים המיניים שלכם בכל פעם מחדש. במובן הזה, קמגרה למכירה על בסיס 100% טבעי תעזור לכם למקסם את הביצועים הנוכחיים.

זוגיות בריאה

אולי תאהבו גם את

קמגרה טבעית
קמגרה ללא השפעה בריאותית

ללא חיי מין תקינים, כנראה שרובינו היינו מתוסכלים, עצובים, מדוכדכים ולא מסופקים – תרתי משמע. לכן, אנשים המחפשים פתרונות בטוחים ויעילים לשיפור הביצועים והסיפוק המיניים

קראו עוד »