חיפוש

מהן הדרכים הבטוחות כדי לצאת זכאי במשפט צבאי?

כמו בכל אוכלוסייה אחרת, גם בצבא יש חיילים שמבצעים עבירות שבעקבותיהן הם עולים למשפט צבאי. כמובן שכל חייל שנשפט מעוניין לצאת זכאי או עם העונש הקל ביותר. כדי לסייע בכך, ריכזנו לכם את הדרכים בהן יש לנקוט בכדי לצאת מהמשפט הצבאי שלכם מנצחים.

 

פנייה לעורך דין צבאי מומחה

הדרך הבטוחה ביותר להבטיח לעצמכם שתצאו זכאים במשפט צבאי היא פנייה אל עורך דין מומחה בעל ניסיון בתחום המשפט הצבאי. עורך דין זה יוכל לעזור לכם בכל שלבי התהליך ובייצוג שלכם אל מול המערכת הצבאית שיכולה להיות נוקשה ומורכבת. עורך דין שמומחה בתחום יכיר את איך שהצבא פועל וידע איך לעזור לכם להוכיח את חפותכם.

לעיתים אנשים פונים אל גורמים שאינם מקצועיים בתחום זה וכך מקבלים עצות שגויות שרק מחמירות את הסיטואציה. אם תיעזרו בשירותיו של עורך דין צבאי אין ספק שהוא יעשה את מיטב יכולתו להוציא אתכם זכאים. עורך דין מומחה בדיני צבא ניתן למצוא באתר www.brunolaw.co.il.

 

שימוש בעדים וראיות רלוונטיים

לפעמים יש אנשים או ראיות ברורות שיכולות להוכיח את חפותכם בתיק שעליו אתם נשפטים. חשוב מאוד לאסוף עדויות ואת כל התיעודים והרישומים שיוכלו לעזור לכם להוכיח שהנכם זכאים ושאתם נשפטים לשווא. ככל שיש לכם יותר הוכחות- ככה הסיכוי לזה שתצאו זכאים הוא גבוה יותר.

 

להקפיד על לבוש ועל לוח זמנים

אין שני לרושם ראשוני- ואתם רוצים להתחיל את הדיון בבית המשפט על הצד הטוב ביותר. על כן חשוב להקפיד על כך שאתם לבושים על פי כל התקנות הצבאיות, שאתם עומדים בלוח הזמנים ולא מאחרים, ושכל המסמכים הרלוונטיים שלכם מסודרים כראוי. בנוסף, חשוב להקפיד על תקשורת חיובית אל מול הגורמים הרלוונטיים, על דיבור מכבד וכמה שיותר מקצועי. כך תוכלו להשאיר רושם טוב ולעזור להגיע אל גזר דין שיוציא אתכם זכאים.

 

להגיד את האמת

כמו כמעט בכל תחום בחיים, רצוי שתגידו את האמת כשאתם עומדים למשפט בבית דין צבאי. לא רק שאנשים יכולים להרגיש כשאתם משקרים, לרוב גם אדם שאומר את האמת יקבל הקלה על העונש במידה והוא אכן אשם בדבר מה. אם אתם זכאים ואתם תדבקו באמת לאורך כל הדרך, רוב הסיכויים שגם המערכת הצבאית תראה זאת ותאמין לכם. לספר את האמת זאת תמיד האסטרטגיה הנכונה.

 

לסיכומו של דבר

כשאתם עומדים מול המערכת הצבאית שעלולה להיות מסובכת וקשה, אם אתם זכאים ואינכם אשמים יש מספר דרכים שיעזרו לכם להוכיח את חפותכם. אם זה לדבוק באמת, להקפיד על הלבוש שלכם או להשתמש בעדים- ציות לטיפים הללו ושילוב ביניהם יכול לעזור לכם. כמובן שהדבר המשמעותי ביותר הוא שימוש בשירותיו של עורך דין מומחה שיוכל לעזור ולייעץ לכם כיצד לנהוג.

משפט צבאי

אולי תאהבו גם את

הסכם בוררות
מהי תניית בוררות?

סעיפי בוררות הפכו לחלק בלתי נפרד מדיני החוזים המודרניים, המציעים חלופה לליטיגציה מסורתית ליישוב סכסוכים. הוראות חוזיות אלו מתארות את התהליך שבאמצעותו הצדדים מסכימים להגיש

קראו עוד »