חיפוש

איך להגביר את הביטחון העצמי שלך ללא מאמץ

לעשות סקס זה כיף ומהנה אבל גם מערב רגשות ומחשבות מורכבים שלנו כלפי הפרטנר/ית ולא פחות מכך – כלפי עצמנו. לפעמים אנחנו מרגישים שאנחנו לא ב-100% שלנו כשאנחנו עושים סקס, או שבעיות בטחון עצמי הופכות את הסקס לפחות מהנה. בקרב גברים, בעיות של ביטחון ודימוי עצמי פוגעות בזקפה, בחשק המיני וברצון לקיים יחסי מין. כך תתגברו עליהן.

 

בואו נדבר על גודל פין

נשים את זה על השולחן: גודלו של איבר המין הוא אחד הגורמים המרכזיים לתחושות של חוסר ביטחון בקרב לגברים בכל מה שנוגע לסקס. גברים רבים מרגישים שאיבר המין שלהם לא גדול מספיק ושבגלל גודלו הם לא יכולים לספק את בת הזוג. פעמים רבים תחושות אלו מנותקות לחלוטין מהמציאות, כאשר גם גברים עם איבר מין גדול מהממוצע חושבים שיש להם קטן.

לכן השינוי מתחיל קודם כל בראש ובפיתוח יחס בריא לסקס ודימוי עצמי חיובי. בין אם איבר המין שלכם גדול או קטן מהממוצע זה לה מה שיקבע את ההנאה שלכם או של בת הזוג שלכם מיחסי המין. אנחנו ממליצים לזכור את הדברים הבאים:

  • גודלו ועוביו של איבר המין הוא לא זה שקובע את ההנאה והסיפוק של בת הזוג מיחסי המין. חשוב קודם כל לדעת איך לעבוד עם מה שיש לכם בין הרגליים, ולמעשה לא רק עם זה. ישנם אקטים רבים שאפשר לעשות במיטה שמדליקים לא לפחות חלק גדול מהנשים (ורק נזכיר פה בקטנה דברים שאפשר לעשות עם הפה לפות).
  • לפעמים איבחר המין לא נראה גדול מספיק פשוט מכיוון שהפין לא מגיע לזקפה מלאה. אנו ממליצים בחום על מגוון תחליפי ויאגרה טבעיים שניתן לרכוש דרך טבע פלז'ר.
  • יש נשים שאכן מעדיפות גודל מסוים של איבר המין – בין אם גדול, ממוצע, קטן, עבה וכדומה. באופן דומה, יש נשים שמעדיפות גברים גבוהים או נמוכים, צעירים או מבוגרים, מקריחים או עם ראש מלא בשיער. העדפות אישיות של נשים זה בסדר גמור וזה לא אומר שום דבר עליכם כגברים.
  • כמו שיש נשים שמעדיפות גברים עם איבר מין גדול יש גם נשים שזה יכול להפריע להן. כך למשל, לפעמים איבר מין גדול מדי עבור נשים מסוימות וגורם להן לכאב. זוהי סוגיה שמעלה לא מעט תסכול בין זוגות (כמובן שגם זו בעיה שניתן לטפל בה).

 

חיזוק הזקפה עם חומרים טבעיים

אז גודל זה לא הכל, אבל אם אתם עושים סקס בהחלט רצוי שיעמוד לכם – בשביל ההנאה שלכם ושל הפרטנר/ית שלכם. אם אתם סובלים מבעיות בשדה הזה, אנחנו ממליצים בחום לנסות את אחד מתחליפי הויאגרה הטבעיים שמשווקת טבע פלז'ר.

אלו תחליפים שפועלים באופן דומה לתרופות אין אונות כגון ויאגרה, לויטרה וסיאליס אך ללא כל הבעייתיות מעצם זה שהן תרופות כימיות, ללא תופעות לוואי וללא צורך במרשם רופא. כל התרופות עברו את הבדיקות הנדרשות, עומדות בתקנים המחמירים ביותר וכמובן קיבלו את אישור משרד הבריאות. ניתן לרכוש באופן דיסקרטי לחלוטין באתר טבע פלז'ר או טלפונית.

 

אולי תאהבו גם את

dance
מהי רפלקסולוגיה

  רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול המתבססת על טיפול בכפות הרגליים ומאמינה שדרכן ניתן לאבחן ולרפא בעיות שונות בגוף. הרפלקסולוגיה המערבית היא שיטת טיפול אלטרנטיבית אשר

קראו עוד »
ניתוח PRK מהו

ניתוח PRK מהו? במהלך השנים האחרונות נעשה ניתוח הסרת משקפיים בלייזר הליך מקובל ונפוץ מאד. יותר ויותר אנשים מעדיפים לעבור את הניתוח ולהיפטר מן המשקפיים

קראו עוד »
ניתוחים פלסטיים בישראל

בלוג Israel Plastic Surgery הוא בלוג אינפורמטיבי בנושא הניתוחים הפלסטיים כאן בישראל, אצלנו בבלוג תוכלו לקרוא מידע עדכני על הרופאים, על השיטות, על המחירים ועל

קראו עוד »